PPUH Cukrotex Sp. z o.o.- środki chemiczne

Trwa ładowanie...

Szybki kontakt
tel. + 48 56 623 20 24
 
Pompy dozujące

Concept smd

 

Sterowana elektronicznie pompa z silnikiem skokowym i wyświetlaczem LCD 2x16

 

 

Produkt dostępny na zamówienie

Czas oczekiwania to około 4 tyg.

Pytania prosimy kierować:

handel@cukrotex.com.pl

tel. 56 623 20 24

 
 

 

 

 

 

Pompa perystaltyczna jest urządzeniem przeznaczonym do pompowania środków chemicznych. Wyposażona jest w wysokiej jakości bardzo wytrzymały silnik skokowy z wewnętrznym sterowaniem, osiągającym bardzo wysoką dokładność dozowania. Pompa posiada wyświetlacz LCD  o wielkości 2x16. W zależności od rodzaju pompy, pozwalają na dozowanie do 10 l/h płynów o lepkości  zbliżonej do 1 mPa*s. Z powodzeniem radzą sobie również z płynami o lepkości do 20 mPa*s

 

Ergonomiczna obsługa poprzez wyświetlacz znaków o wielkości 2x16 i 4 przyciski funkcyjne. Menu dostępne jest w języku niemieckim i angielskim. Wskaźnik aktualnej prędkości obrotowej we wszystkich rodzajach eksploatacji oraz wyświetlana moc tłoczenia po wykonaniu kalibracji. Istnieje możliwość regulacji ilości dozowania podczas pracy pompy. Wskaźnik pokazujący wewnętrzną temperaturę urządzenia, które zostanie automatycznie wyłączone przy zbyt wysokiej temperaturze. Zapobiega to przegrzaniu urządzenia.

 

Pompa pozwala dozować płyny na kilka sposobów:

  • Tryb ciągły - dozowanie odbywa się z ręcznie ustawioną prędkością;
  • Tryb czasowy - dozowanie odbywa się przez określony czas z wstępnie ustawioną prędkością.
  • uzupełnianie - dozowanie w tym trybie odbywa się z maksymalną prędkością obrotową przez ustawiony czas (domyślnie: 2 min)

 

Pompy perystaltyczne wykorzystuje się w różnych miejscach procesów przemysłowych i spożywczych, takich jak:

- laboratoria,

- przemysł cukrowniczy,

- przemysł papierniczy,

- przemysł chemiczny,

- oczyszczalnie ścieków.

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies moża zmienić w ustawieniach przeglą darki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.