PPUH Cukrotex Sp. z o.o.- środki chemiczne

Trwa ładowanie...

 
Inhibitory kamienia
KEBO DS
Środek do zapobiegania zarastaniu wyparek w cukrownictwie buraczanym

Dane techniczne
Opis: jasny do żołtawego, średniolepki roztwór
Gęstość w temp. 25°C (g/cm3): ok. 1,2
Wartość pH (100 g/l wody): ok. 5 – 6
Lepkość w temp. 20°C (mPa.s): ok. 100
Rozpuszczalność w wodzie i sokach: miesza się

Zastosowanie i własności
Zapobieganie powstawaniu inkrustacji na powierzchni grzejnej wyparki. KEBO DS jest polielektrolitem o niskiej masie cząsteczkowej, wolnym od związków azotu i fosforanów. KEBO DS dozowany podstechiometrycznie, jest w stanie utrzymywać w roztworze wrzących soków, jony wapnia w obecności szczawianów, siarczanów, fosforanów tzn. w takich warunkach, które normalnie prowadzą do wytrącenia tych soli (tzw. efekt Thresholda). Zawarte składniki organiczne w KEBO DS są wyłącznie pochodzenia petrochemicznego i nie stwarzają zagrożenia BSE (bovine spongiform encephalopathy) tzw. choroby wściekłych krów, jak i również nie zostały zmodyfikowane za pomocą inżynierii genetycznej.

Opakowania
- 220 kg beczki PE albo stalowe
- 1200 kg kontenery


KEBOPLEX 135
Środek kompleksujący do zmiękczania wody i rozpuszczania osadów

Dane techniczne
Opis: żółtawa ciecz
Gęstość (g/cm3 w temp. 20°C): ok. 1,3
Wartość pH (100 g/l wody): 11 - 12
Rozpuszczalność w wodzie: całkowita

Zastosowanie i własności
KEBOPLEX 135 jest związkiem soli sodowej kwasu trójnitrylooctowego, którego najważniejszą właściwością jest zdolność tworzenia rozpuszczalnych w wodzie kompleksów z wieloma wysokowartościowymi jonami metali.  KEBOPLEX 135 może służyć zarówno do zapobiegania przed tworzeniem się kamienia jak również do usuwania istniejących już osadów.

Opakowania
- 35 kg PE-kanistry
- 220 kg PE-beczki
- 1200 kg kontenery

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies moża zmienić w ustawieniach przeglą darki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.