PPUH Cukrotex Sp. z o.o.- środki chemiczne

Trwa ładowanie...

Szybki kontakt
tel. + 48 56 623 20 24
 
Glikole
glikol propylenowy glikol etylenowy

 

Cukrotex jest dystrybutorem glikoli propylenowych i etylenowych renomowanych krajowych i zagranicznych producentów. W swojej ofercie posiadamy koncentraty i roztwory glikoli. Proponowane przez nas środki zawierają składniki dodatkowe, na które składają się: inhibitory korozji, środki przeciwpianowe, środki biobójcze, oraz stabilizatory pH.
Glikole z dodatkami oprócz podstawowej swojej funkcji polegającej na zapobieganiu zamarzaniu instalacji, chronią także instalację przed korozją, powstawaniem mikrobiologicznego biofilmu oraz utrzymują pH medium w wartościach optymalnych. Inhibitory oparte są na kwasach organicznych i zapewniają długoletnią ochronę i zabezpieczenie instalacji.Nasza oferta jest skierowana do:

- Klientów indywidualnych

- Klientów biznesowych (dla firm, zakładów przemysłowych i instytucji)
 
 
Oferowane przez nas glikole dostępne są w następujących stężeniach:
 
1. Glikol propylenowy: koncentrat 90%, roztwór 50%, roztwór 40%, roztwór 35%, roztwór 30%
2. Glikol etylenowy: koncentrat 90%, roztwór 48%, roztwór 40%, roztwór 35%, roztwór 30%

 

Proponowane produkty charakteryzuje pewne pochodzenie, wysoka jakość oraz konkurencyjna cena. Naszą ofertę (cena, warunki dostawy) dostosowujemy do indywidualnych wymagań klienta.Nie zajmujemy się sprzedażą glikoli pochodzących z utylizacji!

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies moża zmienić w ustawieniach przeglą darki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.