PPUH Cukrotex Sp. z o.o.- środki chemiczne

Trwa ładowanie...

 
Środki biobójcze
KEBOCID 310
Biocyd do stosowania w cukrowniach buraczanych i trzcinowych

Dane techniczne

Opis: lekko żółtawa ciecz
Gęstość przy 25 0 C (g/cm3): ok. 1,2
Wartość pH (100 g/l wody): ok. 9-11
Rozpuszczalność w wodzie (20°C): miesza się

Zastosowanie i własności
KEBOCID 310 jest środkiem dezynfekującym o szerokim zakresie działania na bazie dwutiokarbaminianu, przeznaczony do stosowania w obszarze ekstrakcji i w celu zabezpieczenia przed mikrobiologicznymi stratami sacharozy. KEBOCID 310, ze względu na swoje szerokie spektrum działania, nadaje się do zwalczania bakterii, drożdży i grzybów.

Opakowania
- 250 kg beczki
- 1100 kg kontenery
 
 
BUSAN 1027
Środek biobójczy
 
Dane techniczne
Zawartość substancji czynnej – dimetyloditiokarbaminian sodu – 35-50 %
Zawartość substancji obojętnych – 50-65 %
Gęstość w 25o C – 1,17-1,19 g/ml
pH-  9-10
 
Zastosowanie i własności
Środek biobójczy o szerokim zakresie działania, skutecznym w walce z bakteriami powodującymi straty sacharozy i powstawanie kłopotliwych szlamów, jak również przykrych zapachów podczas produkcji cukru z buraków cukrowych.
Stosowanie Busanu 1027 zgodnie z podanymi zaleceniami zmniejsza straty sacharozy wywołane inwersją enzymatyczną oraz zapewnia zwalczanie kłopotliwych bakterii jak np.: Leuconostoc mesenteroides i Bacillus stearothermophilus, jak również pomaga zapobiegać powstawaniu mikrobiologicznych szlamów i zapachów w urządzeniach cukrowni. Busan 1027 jest prosty w stosowaniu, a jego użycie zwiększa odzysk cukru technicznego, zmniejsza korozję instalacji, polepsza klarowanie i gotowanie oraz zmniejsza pracochłonność czyszczenia urządzeń.

Opakowania

- 250 kg beczki
- 1100 kg kontenery
 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies moża zmienić w ustawieniach przeglą darki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.