PPUH Cukrotex Sp. z o.o.- środki chemiczne

Trwa ładowanie...

Szybki kontakt
tel. + 48 56 623 20 24
 
Środki antyodorowe

ENVIRO-CHEM
Neutralizator odorów.

 

Dane techniczne
Opis: ciecz o niebieskim kolorze
Gęstość w temp. 20°C: 1,0600 kg/l
Lepkość dynamiczna, 20°C: 1 mPa.s
Rozpuszczalność w wodzie: całkowicie rozpuszczalny

 

Zastosowanie i własności
Enviro-Chem jest środkiem antyodorowym, dostępnym jako płynny roztwór, działający przez neutralizację zapachów pochodzących z rozkładu organicznego odpadów stałych i ciekłych, np. siarkowodoru, amoniaku, merkaptanów.
Środek ma właściwości zarówno neutralizujące – usuwa istniejące odory, jak i prewencyjne – stabilizuje biomasę, zapobiega powstawaniu nowych odorów poprzez zahamowanie procesów rozkładu białek i siarczków. 
Jest produktem idealnym do zastosowania w oczyszczalniach ścieków, przepompowniach ścieków i sieciach kanalizacyjnych, zbiornikach na zużytą ziemię okrzemkową (z przemysłu browarniczego), krew zwierzęcą, obornik, szamba.
Enviro-Chem jest łatwy w użyciu – wymaga jedynie pompy rozcieńczającej.
Ulega biodegradacji, nieszkodliwy.

 

Opakowania
200 l beczki
1000 l kontenery

 

 

BULAB 5757
Środek do kontroli przykrych zapachów.

 

Dane techniczne
Opis: żółto-zielona ciecz
Gęstość w temp. 20°C: 1,1g/ml
PH: 13
Rozpuszczalność w wodzie: rozpuszczalny w wodzie

 

Zastosowanie i własności
BULAB 5757 utlenia siarkowodór i inne związki siarki, takie jak siarczek dimetylu i merkaptan metylu, eliminując odory charakterystyczne dla związków siarki. Nie niszczy przy tym związków organicznych, które są bardzo ważne przy procesach oczyszczania ścieków.
Chroni urządzenia oczyszczalni ścieków przed korozją kwasów, tworzących się w wyniku przedostawania się siarkowodoru do atmosfery.
Redukcja siarkowodoru do nieszkodliwych substancji, którą zapewnia, przyczynia się do zmniejszenia problemów ze zdrowiem i zanieczyszczeniem środowiska.
BULAB 5757 może być dozowany, z maksymalną wydajnością, bezpośrednio z pojemnika, przy użyciu prostych pomp dozujących.

 

Opakowania
200 kg beczki
1000  kg kontenery

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies moża zmienić w ustawieniach przeglą darki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.